Barbarské tance - Cesta do pravěku

BARBARSKÉ TANCE  
Přeneseme vás do doby udatných válečníků a nádherných žen, kdy se svět teprve tvořil a kdy vznikaly ty největší báje a mýty všech národů.

Doba barbarů se prolíná s dobou kamenou a pravěkem. V našem repertoáru najdete i tance inspirované úsvitem lidských dějin.

Vystoupení pravěkých barbarských tanců nabízíme v několika kostýmových variantách. Tance v kožešinách, látkách, kůži a lýku. Délka jednotlivých tanečních vstupů je 5  minut, pro 1 – 4 tanečnice. Taneční vystoupení jsou doplněni různými tanečními doplňky jako hořící pochodně, šavle, hořící mísy a vějíře.

barbarské a pravěké tance barbarské tance Barbarské tance - Conan, Xena barbarske a praveke tance

Šamanské bubny - vystoupení profesionálních bubeníků s širokým repertoárem etnické hudby. Hudbu bubnů lze využít jako podkres nebo jako kulturní vystouepní pro vaší akci. Hru na bubny lze i vyučovat. Možno využít jako součást team buildingu. Podrobnější info viz program Šamani. Hru na bubny můžou doprovodit mystické tanečnice v tanci vítání jara nebo tanci uctívající živel ohně a země.

Objednávka barbarských a pravěkých tanců

Pro objednávku nebo konzultaci pište na trnvoku@centrum.cz    KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Drákula, upírské tance program na Halloween

Dracula

Tajemné a svůdné upírky vám zatančí tance drákulových nevěst a nemrtví tanečníci Vám zatančí hned, co vstanou z rakví a svých hrobů.

Ladné a křehké pohyby upírek a jejich tanců Vás strhnout do atmosféry transilvánského sídla hraběte Drákuly.

Stanete se součástí plesu upírů. Tanec upířích dam v honosných panských kostýmech nebo lehkých průsvitných řízách. Ale nic není, jak by se mohlo zdát a zrcadla nic neukáží.

 

Dracula event Dracula event Dracula event

Drákulovské - upírské tance

Možné jsou 1 nebo 2 různé taneční vstupy s upírskou tématikou.
Upírské tance jsou tančeny v bohatých kostýmech – renesance, baroko, rokoko nebo pak v lehkých řízách z efektních látek. Taneční bloky jsou odlišeny nejen tanečně, ale i kostýmově a tématicky.

Upírskou show lze kombinovat s fire dance show nebo dalšími uměleckými programy, jako je šerm, tématická hudba a herecké scénky. Taneční programy ideální pro Halloween, Horror párty ve spolupráci s EVDC - WEB.

VIDEO Z UPÍRSKÉHO VEČERA, Lloyd ltd., Praha
PHOTO SLIDE SHOW - Večer s Drákulou a upíry

Ples upírů Ples upírů Ples upírů

Objednávka upírských tanců a tanců na Halloween

Bezplatná konzultace pro objednání upírských tanců, čarodějnice, zombie a tanců na Halloween: Ajna Kenning, trnvoku@centrum.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Dracula event Dracula event Dracula event
Dracula show Dracula show Dracula show
Dracula show Dracula show Dracula show

 

 

Doporučujeme:

Rozvoz květin Hradec Králové

Hledáte květiny které jsou čerstvé a dodání je rychlé. Využijte naší nabídky ve Flowers factory. Kdy rozvoz kvetin po královehradecku je prakticky ihned po objednání.