Rokoko

Rokokové tance

Svůdné dívky z krčem nebo naopak krásné dámy v honosných šatech a róbách. Šermíři a duelanti. To vše vám nabízíme v rámci vystoupení souboru Trn v oku.

Rokokové tance souboru

Nabízíme velké množství tanečních vystoupení na téma Rokoko. Honosné i lidové tancetance dívek nebo tance párové.V našem rokokovém vystoupení lze zajistit i módní přehlídku předváděných šatů nebo taneční výuku hostů a diváků.

Druhy rokokových tanců

Šlechtické tance z královského dvora
- Tanec rokokových dam
s alabastrovou pletí,
které Vám přiblíží náladu a atmosféru doby 18.století. Rokokové tance s příchutí mandlí. Náladu tohoto historického období vám navodí i krásné a propracované rokokové kostýmy, které jsou autorskými návrhy souboru nebo autentickými kopiemi dobových předloh.

rokoko rokoko Rokokové tance Rokokové tance


Honosné párové tance

- Tančíme dvorské párové tance z 18. století. Tančí 1 - 3 páry.

Lidové tance - dívky
- Svůdné dívky laškující se svým panstve
m. Rokokové tance z lidového prostředí. Scénické zpracování tématu rokoka a Commedie dell' Arte. Laškovné tance vám zatančí 2 - 4 krásné tanečnice v korzetech a bohatých vrstvených sukních. Dívky tančí na stylizovanou dobovou hudbu. Nechte se zlákat jejich úsměvem a nechte se přenést do krásné minulosti.

Rokokové párové lidové tance

- Párové lidové tance. Lidové tance historické - dochované originály z jižních Čech nebo i stylizované lidové tance.
Délka taneční
ho bloku rokokových tanců je 3-10 minut

rokokový tanec rokokový tanec rokokové tance lidové rokokové tance lidové


Další rokoková vystoupení

Jako zpestření celého programu nabízíme šermířské vystoupení rokokových šermířů – pánů, kteří vám představí velmi účinné, ale i zároveň vizuálně velmi křehké šermířské umění kordem. Historické téma vystoupení lze obohatit o další typy vystoupení jako jsou například - Pirátské tance - Dark tribal fusion - Fire show - Havajské tance
nebo další umělecká tělesa - Fakír, kejklíři a akrobaté, karibská krčma apod.

Objednávka rokokových tanců

Bezplatná konzultace pro objednání rokokových tanců nebo historického šermu z období rokoka: AjnaKenning trnvoku@centrum.cz nebo Kenning Productions

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

rokoko rokokový tanec
rokokový tanec rokoko rokokový tanec