Renesanční tance

renesancni princezna

Renesanční tance tančíme z celého tehdejšího světa. Představíme vám průřez taneční kulturou renesanční Evropy (Francie, Itálie, Španělsko, Anglie, Čechy, Maďarsko).
Tančíme historizující renesanční tance dvorské, ale i lidové. Renesanční tance jsou krásným doplněním všech akcí historického zaměření.

Druhy renesančních tanců

Dvorské renesanční tance v našem podání vás strhnout do atmosféry bohatých královských dvorů. Kostýmová výprava tanečnic se může rovnat se svými předlohami. Šaty jsou šity podle slavných obrazů.

Veselé a svižné lidové renesanční tance z měšťanského prostředí ve stylizovaných dobových kostýmech. Tance vám představí nejen hudbu, ale i některé zvyky nebo příběhy vyprávěné ve své době. Naše tance jsou uzpůsobeny současnému diváku, takže mu nabídnou krásný a naplňující zážitek, který ho přiblíží historii.


VIDEO - RENESANČNÍ TANCE 2016
VIDEO - RENESANČNÍ TANCE, ROTŠTEJN
VIDEO - RENESANČNÍ TANCE
VIDEO - RENESANČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Délka jednotlivých tanečních vstupů renesančních tanců je 5 - 10 minut. Tančí 2 - 8 tanečnic. Po dohodě lze domluvit i vystoupení pro jednu tanečnici.

Dvorské renesanční tance Renesanční tance


Další renesanční vystoupení

V rámci našeho vystoupení lze uskutečnit i výuku několika lehčích dobových tanců nebo uskutečnit krátkou módní přehlídku.
-
Renesanční šerm. Profesionální šermířská vystoupení v podání předních umělců tohoto oboru. Do renesančního historického programu také zapojujeme i další umělce, kteří svým vystoupením dokreslují pestrost dané doby. Nabízíme vystoupení plyvačů ohňů, fakýrů nebo žonglérů.

Renesanční tance Renesanční tance Renesanční tance Renesanční tance


Objednávka renesančních tanců a renesančního programu

Bezplatná konzultace pro objednání renesančních tanců nebo renesančního programu a historického šermu: Ajna Kenning trnvoku@centrum.cz nebo Kenning Productions

Renesanční tance Renesanční tance
Renesanční tance Renesanční tance Renesanční tance
Renesanční tance Renesanční tance Renesanční tance