Masopustní tance

Masopustní tance, karneval

Tento blok historizujících tanců tvoří malý průřez různými tématy tanečně-divadelní scény středověké Evropy. Najdeme zde tance ze Starého Zákona, mystéria se světskou tématikou i obdoby frašek tzv. masopustní tance, ale i taneční choreografie zpracovávající tématiku českých lidových tanců.

Masopustní a české lidové tance


Tance jsou zpracované úsměvnou formou a vždy si najdou svého diváka, který se rád směje. Zatančíme vám několik lidových  tanců o lidské hlouposti a hamižnosti, ale i klasické pohádky jako je Červená Karkulka. Masopustní tance jsou výborným zpestřením akcí s historickou tématikou.

Délka jednoho tanečního vstupu je cca 5 minut. Tančí 2 - 5 tanečnic.

Výuka českých lidových tanců


Trn v oku vás zajistí vystoupení a výuku českých lidových tanců jako je třeba polka nebo mazurka. Taneční výuka je výborným doplněním firemních večírků nebo tématických teambuildingů. Doporučujeme naše české folklorní tance ZDE.

Lidové tance, historický program a mnoho dalšího

Masopustní tance lze zařadit do jakéhokoliv historického období - gotika, renesance, baroko. Tance se hodí k šermířským vystoupením z období gotiky, renesance nebo baroka a rokoka. Šermířská vystoupení vám představí profesionální šermíři a kaskadéři s dlouholetou praxí.

Objednávka masopustních tanců

Bezplatná konzultace pro objednání masopustních tanců: Ajna Kenning, trnvoku@centrum.cz nebo Kenning Productions

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Masopust, karneval, historický tanec Masopust, karneval, historický tanec Masopust, karneval, historický tanec
Masopust, karneval, historický tanec Masopust, karneval, historický tanec Masopust, karneval, historický tanec
http://www.trnvoku.cz/tance/vyuka/ http://www.trnvoku.cz/tance/vyuka/ masopustní tance