Flamenco, španělské tance

Flamenco

Španělské tance z prosluněné Andalusie vám představí tanečnice souboru Trn v oku. Tance španělského charakteru v historizujících a bohatě ručně vyšívaných kostýmech nebo typických volánových šatech, doplněné o tradiční španělské taneční rekvizity jako kastaněty a vějíře.

Flamenco na vašem večírku vám přinese trochu slunného Španělska i k nám do Čech.

Flamenco, sevillanas, tangos

Zatančíme vám různé španělské tance. Vášnivé flamenco, folklorní sevillanas nebo tangos.

Španělský folklorní tanec Sevillanas tančíme s kastanětami a netradičně je také doplněn o klasické španělské vějíře nebo ohnivými vějíři. Tento prvek je použit poprvé ve své historii v tomto tanci. Tento motiv je autorským dílem taneční skupiny Trn v oku.

Dalším tancem je pak Tangos. Tangos se tančí na svižný a živý flamenkový rytmus. Španělské tance tančí 1 - 3 tanečnice.

Upozorňujeme klienty, že při jiné taneční ploše, než je dřevěná podlaha - parkety, jsou některé zvukové efekty flamenka, jako jsou dupy, minimálně slyšitelné.

VIDEO - Ateliér Jiřího Stivína
VIDEO - flamenco Renault 2012
VIDEO - Romano Drom

Španělské tance a flamenco lze kombinovat s vystoupením
orientálního flamenca, které spojuje hudební i taneční prvky břišních tanců a španělských pohybů.

Flamenco Flamenco Flamenco Flamenco


Další španělský program - šerm, hudba

Španělský šerm je divoký a temperamentní. Trn v oku ve spolupráci s profesionálními šermíři vám nabízejí historický šerm španělské školy. Šermířské etudy nebo souboje o ženy. Nechte se zlákat do jedné z nejkrásnějších zemí světa - Španělska.
Španělská hudba - flamenková hudba - hra na tradiční španělské hudební nástroje - kytary, cajon. Více info o tématickém flamenkovém programu na našem agenturním webu ZDE.

Objednávka španělských tanců

Bezplatná konzultace pro objednání španělských tanců, flamenca nebo španělského šermu trnvoku@centrum.cz nebo Kenning Productions

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Flamenco Flamenco, španělské tance Flamenco, španělské tance Flamenco_kolem světa
Flamenco Flamenco, španělské tance Flamenco, španělské tance Flamenco, španělské tance
Flamenco Flamenco, španělské tance Flamenco, španělské tance Flamenco, španělské tance

 

Doporučujeme:

Levná krbová kamna

Pokud jste seveřani Čech a rádi byste využili na dekoraci domu krbová kamna a samozřejmě za bezkonkurenční ceny, již víte kam se obrátit. Na nás! Navštivte e-shop topmax-teplice.cz či nás navštivte přímo v kamenném obchodě v Teplicích.

Masážní a rehabilitační pomůcky

Pokud si chcete pořídit rehabilitační pomůcky, po nichž by se utišila Vaše bolest zad, páteře, nebo jiných částí těla, máme pro Vás ideální řešení. Vyzkoušejte produkty společnosti Modom.cz!