Empír - Móda a tance napoleonských válek

Empír, napoleonské války, tanec, program

Představíme vám taneční program z období 19. století. Taneční představení z dob Napoleonských válek, ale i z pozdějších let. Tance jsou prezentovány v původní i upravené formě v nádherných dobových kostýmech z hedvábí, brokátu, mušelínu a krajek.

Tance tančíme v párech. Tančí 3 - 4 páry tanečnic a tanečníků. Také lze uskutečnit výuku tanců pro vaše hosty a diváky.

Tance 19.století se vám představí ve formě oblíbených anglických kontratanců - společenské tance s rozvernými názvy jako "Vrtoch pana Beveridge" a "Tythovo prase".

Program je vhodný na akce v napoleonském stylu - empír či v duchu románů Jane Austenové - Pýcha a předsudek, Rozum a cit.

Tance 19. století jsou také skvělým programem na plesy jako předtančení, neboť jsou vizuálně velmi atraktivní a vhodné do velkých prostor, jako jsou společenské sály, divadla apod.
Tento program je také vhodný jako předtančení na maturiní plesy jako program ale také i jako téma
předtančení pro vlastní maturanty.

 

Empírové programy - Napoleonika

Vedle tanečních programů vám můžeme nabídnout  také programy šermířské, hudební nebo jezdecké ukázky. To vše ve stylizaci 19.století.

empírový tanec, napleonika 1805 empírový tanec empírový tanec napoleonika


Objednávka empírových tanců

Bezplatná konzultace pro objednání tanečního programu z dob Napoleona Bonaparte nebo další program z 19.století: Ajna Kenning +1-145 7129261, trnvoku@centrum.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

empír empírový tanec empír tanec
Empír Empír napoleonske valky Napoleonika modni prehlidka