Břišní tanec - Belly dance

Moderní břišní tanec - belly dance

Originální moderní břišní tance v podání profesionálních tanečnic. Speciální techniky našich tanečních vystoupení vás okouzlí. Rychlé a dynamické třasy. Vláčné a svůdné pohyby břicha.
Nechte se okouzlit břišními tanci, které vás zavedou do oblasti Předního Východu a Egypta.

Břišní tance a jejich druhy

Zatančíme vám břišní tance z Egypta, Palestiny a Sýrie v moderním a neotřelém provedení, které se výborně hodí jako zpestření každé společenské akce. Břišní tance v podání tanečnic souboru Trn v oku vás zavedou do krásných dálek tajemného orientu.

V našem repertoáru najdete několik různých tanečních stylů. Ty jsou odlišeny jak hudbou, tancem i kostýmem:

- Moderní břišní tanec
- Klasicky 
břišní tanec - Raks sharki, Baladi
- Dark tribal fusion
- Orient kabaret
- Orientální fire show
- Scénický břišní tanec


Břišní tance vám zatančí sólová tanečnice nebo pak 2 - 6 tanečnic, každá se specializací na jiný druh tance. Délka tanečního vystoupení se pohybuje mezi 3 až 30 minutami dle domluvy.

moderní břišní tanec orientální břišní tance orientální břišní tance


Výprava břišních tanců

Kostýmy pro břišní tanec jsou vlastními autorskými návrhy souboru Trn v oku. Vycházejí z folklorní tradice, ale jsou uzpůsobeny pro profesionální vystupování na společenských akcích typu firemních večírků, plesů, večeří apod. Choreografie břišních tanců často zpestřujeme různými tanečními rekvizitami, které umocňují divácký zážitek z tance. Jsou to například různé typy šátků a tanečních šálů, hůlky, rolničky nebo tamburíny.

Další orientální program

Břišní tance lze obohatit o další typy tématických vystoupení včetně šermířských. Souboje arabských rytířů. Šerm komponovaný s tancem ve stylu Orient, fakírská vystoupení s ohněm, ale i typickými rekvizitami jako je hřebové lože. Ukázka břišních tanců na www.ajna.cz

Objednávka vystoupení

Pro informace nebo objednávky na trnvoku@centrum.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Trn v oku brisni tance modern belly dance Trn v oku brisni tance modern belly dance orientální břišní tance Moderní břišní tanec - belly dance
Trn v oku brisni tance modern belly dance orientální břišní tance orientální břišní tance
Trn v oku brisni tance modern belly dance orientální břišní tance orientální břišní tance orientální břišní tance