Bierfest - Oktoberfest - Pivní slavnosti

Taneční program šitý na míru pivním slavnostem tzv. Bierfestu.
a německým slavnostem,

Program jak na naše české akce, ale i německým slavnostem - Oktoberfestu.
Lidové německé tance, bavorský folklor, typická líbivá hudba dechovky hrající polkové melodie.

Oktoberfest je známý jako "Největší pivní festival na světě". Jeho historie sahá až do roku 1810, kdy se poprvé konal jako velká hostina, kterou uspořádal u příležitosti své svatby korunní princ Ludvík Bavorský s Terezou Sasko-Hildeburgskou. Tato sláva trvala více jak pět dní a každým rokem se opakovala. Dnes se Oktoberfest slaví 16 dní a je příležitostí k velkému veselí.


Polka a Oktoberfest

My vám představíme trochu z této bujaré atmosféry a to hlavně tanečním programem, který se skládá z tradičních lidových tanců z Bavorska i Německa v podání 4, 6 tanečnic a tanečníků. Mezi našimi tanci vám představíme i originální Sternpolku a mnoho dalších.
Délka programu je cca 8 minut.

VIDEO UKÁZKA PROGRAMU BAVORSKÝCH TANCŮ

Objednávka tanečního programu na Oktoberfest

Bezplatná konzultace pro objednání lidových tanců - trnvoku@centrum.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  Oktoberfest - pivní slavnosti  

 

 

 

Pro informaci:

Stylové bezpečnostní dveře

Chcete, aby vaše bezpečnostní dveře byly nejen funkční, ale také vzhledově zajímavé? Pak se seznamte s možností zakázkové výroby bezpečnostních dveří u společnosti Adlo.

Poznejte novou technologii vstřikování plastů

Vstřikování plastů je moderní technologií, na jejímž základě vznikají různé výlisky. Při využití této metody se zpracovává plastická hmota ve formě granulátu. Celý vstřikovací proces mající několik fází trvá cca desítky sekund.