Asia Fusion - Exotické spojení Indonesie, Indie a Číny

asia fusion dance show program večírek exotika asijská

Exotické spojení indonéského, čínského a indického tance v jedné strhující taneční show.

V originální kostýmové výpravě souboru Trn v oku a vlastních choreografiích Vám přiblížíme svět Asie v několika tancích využívajích prvky indického, čínského, indonéského a thajského tance.

Součástí vystoupení mouhou být tance se svíčkami, vějíři, veil poi, meči, křídly a mnoha dalšími rekvizitami.

V případě větších prostor je součástí programu i Fire show s exotickou hudbou.

Asia Fusion - Vůně tropických zemí

Asia fusion show byla vytvořena na základě studia kultury a tanců jednotlivých regionů jako je severní Indie, Thajsko, Čína i Indonésie, kde Ajna Kenning studovala místní tradice a kulturu na svých tanečních stážích.

VIDEO - AsianFEst 2016 / Asia Fusion
 

 

Exotické spojení indonéského, čínského a indického tance ACC svíčky Exotické spojení indonéského, čínského a indického tance Exotické spojení indonéského, čínského a indického tance ACC svíčky


Asia Fusion v podání tanečníků souboru Trn v oku Vám představí mix hudebních žánrů a tanečnich stylů zemí Dálného Východu. V taneční show uvidíte stylizované tance z Indonésie, Číny, Vietnamu a Indie. Program je autorskou prací choreografů souboru, včetně kostýmové výpravy, která také zrcadlý pestrobarevný svět Asie.

Soubor Trn v oku se v České republice jako jediný specializuje na taneční umění asijských zemí. Zemí jako jsou Indonésie, Thajsko, Korea, Vietnam a především pak Japonska a Číny. To vše pod uměleckým a odborným vedením Ajna Kenning, která se dálně-východním kulturám profesně věnuje od roku 1999.

V programu Asia Fusion se prolýnají různě dynamické skladby a mnoho efektních rekvizit včetně vějířů, květin nebo svíček.

VIDEO - Cinta Indonesia, Indonéské tance - tradice a inspirace, 2013
 

Objednávka exotické taneční show Asia Fusion

Pro objednávku programu pište na e-mail: trnvoku@centrum.cz nebo využijte náš kontaktní formulář.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

indonéské tance z Bali cinta indonesia indonéský tanec cinta indonesia tanec se svíčkami asia fusion Asia Fusion dance show Cina, japonsko, indonesie thajsko Exotické spojení indonéského, čínského a indického tance
Exotické spojení indonéského, čínského a indického tance ACC svíčky indonéské tance - Bali - cinta indonesia Asia Fusion dance show Cina, japonsko, indonesie thajsko asian fusion trn v oku exoticky tanec belly dance siddharta cafe praha
  Asia Fusion dance show Cina, japonsko, indonesie thajsko    

 

 

 

SaveSave

 

SaveSave

 

SaveSave

 

SaveSave