Módní přehlídka japonských kimon

japonská kimona- gejši

Představíme Vám širokou škálu originálních japonských kimon.
Módní přehlídka zaměřená na přiblížení japonské kultury a jeho odívání.
Kimona ze široké nabídky souboru Trn v oku a osobní sbírky paní Ajna KENNING, která se věnuje japonské kultuře již více jak 10 let a působí v mnoha kulturních organizacích u nás i v zahraničí.
 

Módní přehlídka japonských kimon

V naší přehlídce Vám představíme velkou škálu různých jakonských kimon, jak kimon denního života, tak divadelní a taneční kimona, ale i kimona mužská.
Veškeré oděvy, které vám představíme jsou originálními kousky dovezená přímo z Japonska.
 

Druhy přehlídek kimon

V podání souboru Trn v oku vám můžeme představit něklik možných variant přehlídek kimon. Tedy rozsah přehlídky se dá upravit dle vašich potřeb a vaší poptávky.


KIMONO SHOW - Jak se obléká japonské kimono. Akce cca 10 minut.
Jedná se o "one man show" ukázku oblékání japonského kimona včetně vázání pásu obi. Modelka ve scénce trvající zhruba 10 minut ukáže, jak se obléká tradiční japonský oděv - kimono včetně všech dalších maličkostí, jako jsou doplňky a obouvání.

VIDEO ukázka z vystoupení na firemní akci 
KIMONO SHOW VIDEO

- MALÁ PŘEHLÍDKA KIMON - představíme Vám 4 kimona. Komentovaná přehlídka. Délka akce cca 10 minut.

- KLASICKÁ PŘEHLÍDKA KIMON - představíme Vám 5 různých kimon. V rámci přehlídky lze zrealizovat i show oblékání kimona s výkladem nebo obléknout do kmona nekoho z publika. Přehlídka je komentovaná, součástí je i tématická podkresová hudba. Délka akce cca 10 - 15 minut.


- VELKÁ PŘEHLÍDKA KIMON - módní přehlídka kimon ve velkém stylu - až 15 kimon a yukat (po dohodě i více) včetně oblékání kimona, vše za doprovodu komentáře moderátorem a podkresové repro hudbz nebo živé hudby.

- Oblékání dámského kimona maiko - Specialita v ČR. Oblékání maiko do velmi nákladného kimona s vlečkou za doprovodu odborného výkladu a představení veškerých propriet potřebných při oblékání kimon. Po dohodě lze spojit i s exhibicí líčení maiko (gejši).
 

Doporučujeme další tématické módní přehlídky

Trn v oku nabízí různé styly přehlídek. V kombinaci s Japonskoem doporučujeme přehlídky asijského odívání - ASIANA nebo Polnésie ALOHA. Kompletní seznam přehlídek naleztete ZDE.
 

Objednávka módní přehlídky japonských kimon

Pro objednávku nebo konzultaci pište na náš mail trnvoku@centrum.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

módní přehlídka japonských kimon módní přehlídka japonských kimon JAPONSKÉ KIMONO módní přehlídka japonských kimon
módní přehlídka japonských kimon módní přehlídka japonských kimon módní přehlídka japonských kimon módní přehlídka japonských kimon
módní přehlídka japonských kimon módní přehlídka japonských kimon módní přehlídka japonských kimon módní přehlídka japonských kimon