Antická móda

antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt

Antické Řecko, Řím a starověký Egypt - kolébka kultur a počátky módy. V této módní přehlídce vám představíme různé oděvy starověkých kultur. Odívání v antickém Řecku, starověkém Egyptě, ale i Římě a dalších místech antického světa.
Přehlídka antické módy vám přinese zajímavé poznatky a propojení s dalšími historickými obdobími a to vše ve velmi zajímavém podání našich modelů.
 

Antická móda několikrát jinak

Antickou módní přehlídku můžeme realizovat v několika různých stylech i v různých rozsazích. V každé přehlídce je možno využít různý počet modelů a taktéž různé časové rozsahy. Přehlídka je doprovázena reprodukovanou hudbou, ale lze sjednat i živý hudební doprovod. Přehlídky jsou komentované:

- Antická móda
- Řecko, Řím, Egypt a vazalské státy
Čistě dávnověké kultury a jejich odívání

- Antická móda a její vliv na další historická období - Antická móda a antické motivy; jejich vliv na pozdější odívání a módu jako byla renesance nebo empír.
 

Módní přehlídka jako vhodný program společenksých akcí

Antickou módní přehlídku doporučujeme všem, kteří našli zalíbení v historii zemí, kde se rodila kultura evropského světa.
Módní přehlídka antických kostýmů je vhodná jako kulturní program pro společesnké akce, firemní večírky, městské slavnosti, tématické večery, ale i divadelní představení nebo jako naučná forma výkladu historie dějin ve školách.

antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt antická móda antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt
antická móda antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt
  antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt antická módní přehlídka - řecko, řím, egypt antická módní přehídka